wrapper

Yeni Kanun ve Mevzuatlar

Bugur Hukuk;  müvekkillerinin hukuki ihtiyaçlarını maksimum düzeyde karşılamayı hedef edinmiş ve müvekkilleriyle ilişkilerinde  şeffaflık, sorumluluk ve verimlilik ilkelerini prensip edinmiş bir hukuk bürosudur.

Müvekkil ilişkilerinde şeffaflığı ilke edinen Bugur Hukuk;  müvekkilinin hukuki sorununun çözümlenmesinde etkin bir çalışma yürütür, hukuki sorunu yaratan olguyu ya da işlemi titiz ve özverili bir araştırma sonucu saptar, güncel mevzuat ve uygulamalar ışığında müvekkiline en uygun çözüm yolunu sunar, oluşan veya oluşabilecek olan hukuki riskler hakkında müvekkile bilgi verir ve müvekkil ile birlikte süreci yürütür.Bugur Hukuk; müvekkillerine hukuki ihtiyaçlarının giderilmesine yönelik  planlı ve çözüm odaklı çalışır,  çağın ve teknolojinin sağladığı her türlü imkandan faydalanarak hukuki sorunun müvekkilin menfaatleri doğrultusunda  en kısa sürede çözümlenmesini sağlar. 

Sitemizde bulunan sanal ofis girişi bölümüne, sadece müvekkiller, kendilerine verilen şifre ile giriş yapabilmektedir. Müvekkiller bu bölüme girerek, kendi dava ve işleriyle ilgili  tüm dökümanlara ulaşabilmektedir.

Bize Ulaşın

  • ADRES: Çınarlı Mahallesi, Ankara Caddesi, No:15, Mistral İzmir, Kat:39, Ofis No: 38, Konak - İZMİR
  • TELEFON: 0 232 570 37 30
  • E-POSTA: bilgi@bugur.av.tr

Buradayız